Služby

dodávky recyklační technologie pro zpracování odpadu

Náš zkušený tým specialistů na problematiku nakládání s odpady navrhne ekonomicko-technologicky optimální řešení pro Váš projekt v souladu s ekologickými a legislativními požadavky země, ve které zamýšlíte technologii provozovat. Zajistíme výrobu a otestování technologie, následné balení, pojištění, přepravu a proclení. Technologii ve Vaši provozovně odborně nainstalujeme, zaškolíme obslužný personál a budeme Vám asistovat při najetí technologie.
Svým klientům dále poskytujeme profesionální kvalitní poradenství a technickou podporu 24/7, záruční i pozáruční smluvní servis a dodávky náhradních dílů dodané technologie.

dodávky surovin, recyklátů, prefabrikátů

Zajistíme pro Vás plynulé dodávky materiálů PET, LDPE, HDPE, PP, ABS, WPC aj. Disponujeme jak plastovou drtí, vločkami, tak regranuláty a výrobky z nich. Vedle výhodné ceny je samozřejmostí vysoká kvalita požadovaného zboží. Ceník i vzorky Vám rádi na požádání zašleme.

asistence v mezinárodním obchodě

Nabízíme průzkum trhu, právní, účetní, obchodní a logistické poradenství, projektové řízení v mezinárodním obchodě. Pomůžeme Vám vyhledat vhodné obchodní partnery v zahraničí, zejména v oblasti Balkánu, blízkého a středního východu a Číně. Pomůžeme Vám s překlady dokumentů, vyřízením administrativních, celních formalit i založením pobočky Vaší firmy.